A modern nő

     1.  A modern nő okos, talpraesett, egzisztenciája stabil, a jég hátán is megél.Az ideális férfi okos, talpraesett, stabil egzisztenciáról gondoskodik, a jég hátán is megél.Tehát?Nincs szükségük egymásra.Ez így nem jó, nyilván nem igaz. Kezdjük elölről!

    2.  A modern nő okos, talpraesett, egzisztenciája stabil, a jég hátán is megél.Legyen a férfi kicsit kényelmes, fogadja el a modern nő határozottságát, keres, amennyit tud.Tehát?Éppen kiegészítik egymást. Ideális pár.Bár túl sokan vannak, akik szerint mégsem. Kezdjük ismét elölről!

      3.  A modern nő okos, talpraesett, egzisztenciája stabil, a jég hátán is megél, és a férfi férfinak érzi magát mellette.Ideiglenesen itt abbahagyom.  (Egyébként ezért van, hogy nem szeretem, ha a feleségem viszi le a műanyag székeket a pincébe.)